Motor Kurye

Motor Kuryekonusunda En büyük sürpriz, kentin oyun okulunun, başvuranların çoğunun bir yaşında bebek olduğu çok sayıda kabul formu almasıdır. Daha önce, anne-babalar, çocuklarının evlerinde temel eğitimi tamamladıkları için iki yaşını doldurduktan sonra çocuklarını okul öncesi çocuklarına gönderiyordu. Nükleer ailelerin yükselen eğilimi, ülkede okul öncesi çağın artan eğiliminde de önemli bir rol oynamaktadır.
 Oyun okullarında çocuklar temel görgü kurallarını, paylaşım alışkanlıklarını, etkileşimi ve çalışan ebeveynlerin sağlayamadığı daha birçok beceriyi öğrenirdi. Hindistan'ın ulusal başkenti - Delhi, çok sayıda tanınmış oyun okuluna sahiptir. Bu oyun okulları arasında, çoğu, kendilerini Delhi'deki önde gelen Playgroup okulu olarak sunmak için çok çaba sarf ediyorlar. Bu nedenle, zaman zaman ebeveynleri için çocuklarına doğru oyun okulunu seçmede zorlaşır.
 Bu nedenle, bugünün anne-babaları, birçok oyun okulunun ve gündüz bakım merkezlerinin sunduğu olanakların, çocuklarının oyun okulunda en rahat ve arkadaşça bir ortam bulabilmesini sağlamak için birbirleriyle karşılaştırmaya isteklidir. Şefkatli personel, hijyen standartları, esnek zamanlamalar ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için birçok fiziksel aktivite, ailelerin okullardan beklediği bazı parametrelerdir.
Motor Kuryekonusunda Delhi'nin oyun okulları, çocuklara ev gibi hissetmek ve rahatlık sağlamak için evlerin uzantısı olarak tasarlanmıştır. Güvenilir bir oyun okulu; sıçrama havuzları, çanak çömlek alanı, ağaç evi, spor salonları, kütüphaneler, Montessori laboratuvarları, oyun istasyonları, çizgi film karakterleri ile boyanmış duvar ve dekoratif mobilyalardan oluşmaktadır. Günümüz teknolojisiyle, bazı dünya çapında oyun okulu öğrencileri, sınıftaki çocukların dikkatini ve ilgisini sürdürmek için okulda canlı öğrenme olanakları yaratmıştır. Tüm bu gelişmiş tesislerle, oyun okulları, küçük yaşlardan itibaren bir çocuğun kişiliğini geliştirmek için yeni yürümeye başlayan çocuklar için etkileşimli öğrenme programları sunmaktadır.
Motor Kuryekonusunda Çocuklar için sağlanan güvenlik ve özel dikkat nedeniyle oyun parkurları ebeveynler tarafından evden sonra daha güvenli bir alternatif olarak kabul edilir. Ebeveynler için oyun okulları çocuklarını istedikleri zaman almaları için esnek zamanlamaları da sağlar. Playschools da şehrin her yerinde daha fazla çocuk çekmek için Modern Play Equipment Facility istihdam ederek yüksek teknoloji gidiyor. Modern oyun ekipmanları, sadece Playschools'un okul eğitimindeki hızlı değişen trendlere ayak uydurmasına yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda öğrenim seansında yer alan minik totemleri korumaya yöneliktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *